Architektura Porady Wiadomości

TOP 4 czyli najtańsze i najpiękniejsze domy do 200 tys zł.

Czas pandemii to dla niektórych stres związany z przetrwaniem a dla innych czas remontów, porządków, planowania. Polacy zwiększyli aktywność zakupową w marketach budowlanych oraz serwisach z takim właśnie asortymentem.

Osoby, posiadające znaczną gotówkę zastanawiają się często nad zakupem działki, domu lub wybudowaniem własnego, wymarzonego azylu.

Zweryfikowaliśmy dostępne na rynku oferty, projekty i ceny.

Poniżej przedstawiamy 4 najładniejsze i niedrogie domy,, które można szybko wybudować. Przedstawione ceny to kwoty za stan surowy.

Numer 1

Nasz faworyt.


Nowoczesna stodoła czyli hit ostatnich lat. Olbrzymie przeszklenia, prostota, a zarazem szyk. Ceny domów, w zależności od regionu wahają się od 70-300 tys zł za podobny metraż.


Domy wykonywane w systemie szkieletowym, w stanie surowym otwartym, a jego złożenie może być wykonane na terenie całej Polski.

 

Numer 2

Dom dla fanów tego typu konstrukcji. Dzięki grubym balom, doskonale zatrzymuje ciepło, jest więc jest niezwykle wydajny. Idealnie pasuje do dużych przestrzeni ale również do działek leśnych. Tak zwany „dom na pokolenia”.

Dom jest ponadczasowy, istnieje możliwość ocieplenia go, wykończenia w nowoczesnym stylu z zastosowaniem płyt karton gipsowych. Wielkość bali i konstrukcja robi wrażenie nawet na samych wykonawcach.

Numer 3

Dom modułowy, prosty w swojej formie, a jednocześnie niezwykle atrakcyjny i ponadczasowy.  W tym przypadku znaleźliśmy dom, który posiada już ocieplenie oraz rozprowadzone są instalacje elektryczna i wodno-kanalizacyjna.

lub nieco większy i w wersji jasnej

Numer 4

Najprostsza i najszybsza opcja. Minimalistyczny domek ocieplany lub nie. Prosty w swojej konstrukcji, jednocześnie bardzo szybki w realizacji. Jeśli masz działkę i ze względu na pandemię, zależy Ci na ekspresowym wykonaniu lokum, to jest opcja dla Ciebie. Dom drewniany w konstrukcji szkieletowej w stanie surowym zamkniętym. Konstrukcja domu przystosowana do ocieplenia gr. 15 cm wykonana z suszonego drewna sosnowego czterokrotnie struganego.

Poniżej natomiast, projekt domku przygotowany z myślą jak najlepszego wykorzystania przestrzeni: łazienka, 1 lub 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz duży, zadaszony taras.

1 Comment
  1. Marta 6 miesiące ago
    Reply

    wow a możecie podać ceny z wykończeniem albo napisać nowy artykuł na ten temat?

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Zobacz również