Jak pisaliśmy w artykule dotyczącym dóbr luksusowych, produkty luksusowe zyskują na wartości. La Mania, Dr Irena Eris, to znane, prestiżowe marki związane z targetem moda i beauty.

Są jednak brandy, które obecne są na rynku od lat, jednak docierają do wąskiej grupy klientów VIP, doceniających nieszablonowe podejście.

Wśród Polskich marek luksusowych jest PLON Warsaw Napoli, ekskluzywna Marka Odzieżowa, szyjąca koszule, garnitury na miarę, z najwyższej jakości włoskich tkanin.

Magdalena Stępień, wiceprezes zarządu grupy spółek z obszaru PREMIUM, PLON Warsaw Napoli, KUO’ S luksusowe zabiegi beauty, SPA, opowiada o rynku marek Premium w Polsce.

Pani Magdaleno, jakie produkty oferuje Państwa Grupa?

Grupa PLON, to marki z obszaru Premium. Oferujemy produkty i usługi najwyższych standardów, zarówno pod względem jakości produktów, usług, jak również podejścia do klienta.

PLON to luksusowe, neapolitańskie szycie na miarę. Materiały są precyzyjnie wybierane wraz z przedstawicielami najbardziej prestiżowych, włoskich firm z branży fashion. W naszym atelier jest dostępnych ponad 300 lnianych tkanin do wyboru, wszystkie najwyższej jakości jedynie z Włoch.

Każda koszula, marynarka jest wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół, tak aby klient czuł się doskonale, jednocześnie czując nieporównywalną różnicę w zakresie jakości, komfortu, sposobu wykonania w stosunku do innych dotychczas noszonych marynarek czy koszul. Co ciekawe, wiemy że klient który zakupi chociaż raz koszulę, wróci do nas podobnie.

Doznania z noszenia takich tkanin, są nieporównywalne do innych marek.

W dzisiejszych czasach, niezwykle ważna jest nasza prezencja, idąc na spotkanie biznesowe, rozmówca niejednokrotnie zwraca uwagę i weryfikuje nas pod katem naszego wizerunku, stylu, świadczy to bowiem o poziomie biznesowym, materialnym, a nawet kulturowym.

W grupie posiadamy również drugą markę, tym razem dedykowaną do kobiet.

KUO’S to salony z ekskluzywnymi zabiegami, modelującymi twarz, sylwetkę, poprawiającymi jędrność i koloryt skóry, bez użycia skalpela.

laboratorium KUO’S PROFESS, opracowało kosmetyki, które widocznie poprawiają nasz wygląd już po pierwszej wizycie. To jest fakt.

Kim są Państwa Klienci?

 Jeśli chodzi o PLON Warsaw Napoli, są to reprezentanci i reprezentantki głównie z obszaru biznesowego, polityki. Cenią sobie szyk, elegancję, komfort i podejście do klienta.

Jak wspomniałam jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która oferuje najwyższej jakości garnitury, koszule, spodnie szyte z materiałów i linii włoskiej. Wszystko pod okiem jednego z najbardziej znanych, włoskich krawców, stylistów mody.

Taki modowy sznyt, jest od razu widoczny na polskich ulicach.

Jeśli chodzi o KUO’S, podobnie. W naszym pielęgnacyjnym atelier, przebywają głównie kobiety biznesu, show biznesu, polityki.

Zapewniamy najwyższą jakość usług, a jednocześnie niezwykle dbamy o anonimowość, komfort obecności naszych klientów i klientek, bowiem oferujemy również usługi i produkty dla Panów.

Czy odczuliście skutki pandemii?

Oczywiście. Jak każda branża, przez pierwsze dwa miesiące zastanawialiśmy się nad rynkiem. Jednak okazało się, że niepotrzebnie.

W przypadku Marki PLON, nasi stali klienci zamawiali koszule czy dodatki, które dostarczali nasi kierowcy, czekający aż klient przymierzy i zweryfikuje poprawność realizacji.

Było to możliwe, ponieważ każdy z klientów ma zachowaną miarę oraz ulubioną, uszytą odzież, którą wzorujemy się w takich przypadkach podczas kolejnego szycia. Oczywiście, jeśli klient nie może dotrzeć osobiście.

Co do Marki KUO’s było podobnie, pierwsze dwa, trzy tygodnie po wprowadzeniu pandemii mieliśmy niepokój dotyczący dalszych losów runku kosmetycznego.

Po paru tygodniach jednak, okazało się, że klientki masowo zaczęły zamawiać wysoko zaawansowane serum z kawioru, czy minerałów, kremy pobudzające.. czy inne produkty działające natychmiastowo.

Niezaprzeczalnie Polacy preferują luksus. Z pólek szybko znikają produkty polskie z obszaru Premium. Począwszy od zakupu Cisowianki Perlage, w pięknej niebieskiej butelce, po alkohole Wyborową Exquisite, Sobieski Estate czy Chopin, luksusowe czerwone, białe wina z polskich winiarni, a także odzież szyta ze światowym sznytem.

Jakość, klasa jest jednak głównym wyznacznikiem, jakim kierują się zamożni Polacy kupując dobra i usługi luksusowe. O zamożnych i bogatych konsumentów z naszego kraju będą w najbliższym czasie rywalizować liczni zagraniczni producenci. Dlatego warto wspierać polskie marki, które spokojnie mogą rywalizować ze światowymi, najwyższej jakości brandami.

Redakcja: Aleksandra Fajęcka

 

 

 

 

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Zobacz również