Wiadomości

Case Study – Sprawdź swoją branże

Baza Firm

logo
Address: https://www.instagram.com/kobieta_architekt/
https://www.kobieta-architekt.pl
46-220
Województwo:
Krótke Info:
Projektowanie wnętrz.
Długi Opis Firmy:

Kompleksowe usługi projektowania wnętrz prywatnych i publicznych. Pomoc i doradztwo w elementach wyposażenia wnętrz. Kompleksowe projektowanie pod klucz.

Telefon:
662097536
AFA MEDIA
Address: www.afamedia.pl
02-797
Województwo:
Długi Opis Firmy:

AFA Media to szeroka sieć reklamowa, innowacyjna agencja mobile marketingu. Spółkę reprezentują wysokiej klasy specjaliści
z zakresu reklamy mobilnej, broadcast marketingu, geolokalizacji, technologii i zakupu mediów.

Strona Firmowa:
AdHello
Address: http://adhello.pl
Województwo:
Krótke Info:
Adhello to platforma programmatic buying. Jej zaletą jest możliwość przeprowadzenia działań marketingowych w oparciu o dane klienta, zewnętrzne lub własne w kanałach display, desktop i mobile, social media oraz SMS/MMS. Adhello to narzędzie integrujące wszystkie te kanały. Jej obecny zasięg to 38 rynków na całym świecie.
Długi Opis Firmy:

ADHELLO

Strona Firmowa:
Delpol
Województwo:
Krótke Info:
konferencje, sympozja, wieczory tematyczne, imprezy i wyjazdy integracyjne, wydarzenia specjalne, działania CSR
Długi Opis Firmy:

Delpol

Strona Firmowa:
Hotel Kudowa ****
Address: 57-350
Województwo:
Krótke Info:
Hotel KUDOWA**** komfortowy obiekt z doskonałym położeniem w Kudowie-Zdroju tuż obok Parku Zdrojowego. Hotel posiada 60 pokoi w 2 budynkach, restaurację, strefę SPA & Wellness z basenem, jacuzzi, saunami i gabinetami SPA. Dodatkowo 3 sale konferencyjne oraz duży parking.
Długi Opis Firmy:

Hotel Kudowa położony jest w otoczeniu Gór Stołowych, na Ziemi Kłodzkiej, w znanym uzdrowisku Kudowa-Zdrój. Hotel składa się z 2 budynków: głównego, liczącego 5 pięter oraz piętrowego budynku z 11 pokojami. Obok znajduje się chata grillowa i plac zabaw dla dzieci. Sale konferencyjne: 3 klimatyzowane sale konferencyjne mieszczące od 30 do 200 osób. Sale wyposażone są w klimatyzację, internet, ekran, projektor oraz nagłośnienie. Pokoje: 120 miejsc noclegowych w 62 pokojach i apartamentach z łazienką wyposażonych w klimatyzację, Internet, chłodziarkę, TV, telefon oraz sejf. Strefa relaksu składa się z krytego basenu, jacuzzi, kompleksu saun oraz salki z urządzeniami stacjonarnymi do ćwiczeń. Hotelowe SPA liczy 10 gabinetów z szeroką ofertą zabiegów kosmetycznych, masaży i zakresu rehabilitacji i fizjoterapii. Duży, monitorowany i zamykany parking pomieści 80 samochodów.

Telefon:
748665000

Opinie i Wywiady

Load More

Attempt to see a great deal of essay writers essays and compose on paper before you start writing.

Just start with affordable papers a couple of sentences and increase the area as you progress through the paper.