Biznes Edukacja Wiadomości

Collegium Humanum z graduacją na światowym poziomie. Wśród gości Zygmunt Chajzer, Otylia Jędrzejczak, politycy i gwiazdy

Już 27 czerwca odbędzie się uroczysta graduacja tegorocznych absolwentów Collegium Humanum. Uczelnia słynie z rozmachu w oprawie podobnych wydarzeń. Nie inaczej będzie tym razem – uroczystość poprowadzi Zygmunt Chajzer, wystąpią Tenorzy Nowej Generacji, a wszystko to w klimatycznym wnętrzu znanego teatru muzycznego.

W ostatnią niedzielę czerwca Dużą Salę Teatru „Roma” w Warszawie wypełni kilkuset absolwentów menedżerskich studiów w Collegium Humanum z całej Polski. Dyplomy odbiorą ubrani w tradycyjne akademickie togi i birety, a zjawiskową ceremonię śledzić będą znamienici goście. Wśród nich znajdą się zaprzyjaźnione z uczelnią osobistości akademickie, osoby publiczne, politycy, dyplomaci, artyści, celebryci.

Prowadzenie wydarzenia poświęcono niezrównanemu Zygmuntowi Chajzerowi, a występem uświetni je zespół TRE VOCI, czyli trio Tenorów Nowej Generacji, wykonujące utwory z gatunku classical crossover. Niezwykłą atmosferę budować będą również światło i dźwięk, efekty specjalne, czy Chór Archikatedry Warszawskiej, który wykona szereg podniosłych pieśni, w tym – rzecz jasna – studencką „Gaudeamus Igitur”.

Jesteśmy szalenie dumni z naszych absolwentów i tę dumę chcemy odzwierciedlić skalą uroczystej graduacji – tłumaczy prof. dr hab. Paweł Czarnecki, MBA, dr h.c., JM Rektor Collegium Humanum. W ich imieniu przemówi znana sportsmenka i businesswoman Otylia Jędrzejczak, a od teraz również tegoroczna absolwentka studiów Executive Master of Business Administration (MBA). Ale graduacja to także święto uczelni, która rozrasta się, otwierając kolejne Filie i kierunki studiów.

Uroczystość Graduacji Absolwentów studiów podyplomowych MBA, DBA, LL.M., LL.D., DPH, DPA, MPH, MPA i MSc. w Collegium Humanum odbędzie się w dniu 27 czerwca 2021 roku o godz. 11:00 w Teatrze Muzycznym „Roma” przy ul. Nowogrodzkiej 49 w Warszawie.

Collegium Humanum – Szkoła Główna Menedżerska to uczelnia niepubliczna z siedzibą w Warszawie i Filiami w Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu, w Czechach (Praga, Frydek-Mistek), na Słowacji (Bratysława) i w Uzbekistanie (Andiżan). Collegium Humanum wyróżnia odwaga w wytyczaniu nowych ścieżek edukacyjnych, najwyższa jakość i innowacyjny model nauczania oraz wrażliwość wyrażone w mottach Edukacja dla Sukcesu i Be More Humanum.

You may also like