Biznes Edukacja Gospodarka Wiadomości

Collegium Humanum z tytułem Uczelni Roku 2021 wg. POLSKA TIMES

Szkoła Główna Menedżerska Collegium Humanum została utytułowana UCZELNIĄ ROKU. Nagroda została nadana przez prestiżowy dziennik Polska Times, należący do Grupy Polska Press. 

Otylia Jędrzejczak oraz prof. dr hab. Paweł Czarnecki, MBA, DBA, LL.M, MPH Dr h.c

Po raz kolejny zostały przyznane zaszczytne tytuły w największym i najbardziej prestiżowym plebiscycie edukacyjnym, organizowanym przez Grupę Polska Press, dziennik Polska Times. 

Plebiscyt miał za zadanie wyłonić najbardziej kompetentnych nauczycieli, najlepsze przedszkola, szkoły oraz uczelnie wyższe, zarówno na poziomie lokalnym jak i ogólnopolskim.

Jak podaje Polska Times 

Uczelnie – publiczne i niepubliczne – zgłaszali do nagrody studenci, dla których poza aspektem edukacyjnym, rozwojowym, ważne były także kwestie organizacyjne oraz jakość komunikacji i obsługi oferowana przez szkołę wyższą.

Laureaci z poszczególnych województw, w każdej kategorii plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału, w którym zostały przyznane główne nagrody i tytuły Nauczyciel Roku Polski, Przedszkole Roku Polski, Szkoła Roku Polski oraz Uczelnia Roku Polski.

Collegium Humanum to Uczelnia, która w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobyła najwięcej głosów, otrzymując:

  • tytuł Uczelni Roku Polski 2021
  • dyplom i statuetkę wręczane na scenie ogólnopolskiej gali plebiscytu w Warszawie
  • dodatkową nagrodę – voucher na promocję uczelni

Uroczyste wręczenie statuetek i głównych nagród finansowych odbędzie się w marcu 2022 roku podczas wielkiej gali w Warszawie.

You may also like