Biznes Wiadomości

Już w sobotę największe wydarzenie edukacyjno-medialne. Biznes, polityka, media

Już w najbliższą sobotę 5.02. w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie, odbędzie się uroczysta Gala Graduacji Absolwentów studiów MBA Collegium Humanum. Podczas uroczystości nastąpi również akt nadania tytułu Profesora Honorowego Collegium Humanum p. Krzysztofowi Cugowskiemu – znanemu i cenionemu byłemu wokaliście zespołu Budka Suflera. 

Wydarzenie poprowadzi Zygmunt Chajzer. Na zakończenie przewidziany jest koncert prof. hon. Krzysztofa Cugowskiego.

Uroczystą Galę uświetni obecność Krzysztofa Cugowskiego, któremu zostanie nadana najwyższa godność akademicka – Profesora Honorificum Collegium Humanum.  

Profesorami honorowymi Collegium Humanum sa min: Vaclav Klaus (Prezydent Czech 2003-2013) oraz Andrzej Kraśnicki– Prezes PKOL.

W uroczystości potwierdziło udział wiele znanych osobistości kultury, mediów oraz polityki oraz świata nauki z Polski i zagranicy.

 

INFORMACJE O COLLEGIUM HUMANUM

Collegium Humanum to zdobywca tytułu najlepszej uczelni roku 2021 w województwie mazowieckim według gazety Polska Times.

Studia prowadzone są w siedzibie w Warszawie, w Filiach w Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu, oraz w Czechach (Filie w Pradze oraz Frydku-Mistku), na Słowacji (Filia w Bratysławie) i w Uzbekistanie (Filia w Andiżanie). Collegium Humanum to pierwsza i dotychczas jedyna polska uczelnia, która uruchomiła filię w Azji.  Ponadnarodowość wspólnoty nauczających i studiujących na Collegium Humanum stanowi o jej sile, afirmuje różnorodność oraz wspiera wszechstronną współpracę w ramach dobrego sąsiedztwa.

Absolwenci uczelni to liderzy społeczni min. Otylia Jędrzejczak.

Programy studiów w Collegium Humanum powstają w interdyscyplinarnych zespołach ludzi nauki i uznanych specjalistów-praktyków, stale analizujących wymagania zmieniającego się świata oraz związane z nimi potrzeby edukacyjne.

Efektem tej pracy jest nowatorska, kreatywna i innowacyjna oferta edukacyjna stanowiąca odpowiedź na oczekiwania osób ukierunkowanych nie tylko na rozwój intelektualny, ale i na sukces zawodowy – ambitnych i pragnących czerpać pełną satysfakcję z przyszłej pracy.

Wysokie standardy i jakościowe podejście do kształcenia zyskało uznanie, a uczelnia otrzymała tytuł INSTYTUCJI ROKU 2021 w kategorii EDUKACJA, w plebiscycie Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl.

You may also like