Biznes Gospodarka Turystyka/Hotelarstwo Wiadomości

Kamperem na wakacje? Marzy o tym 2/3 Polaków

Kamperem na wakacje? Marzy o tym 2/3 Polaków!

Pandemia w znaczący sposób wpłynęła na branżę turystyczną. Ograniczenie możliwości poruszania się wewnątrz kraju i poza jego granicami oraz niemal całkowite zamknięcie tego sektora na wiele miesięcy, sprawiły że otworzyliśmy się na poszukiwania alternatyw wobec popularnego dotąd all inclusive. Z badania „Doświadczenia oraz opinie Polaków na temat podróżowania kamperem” przeprowadzonego przez firmę Maison&Partners, wynika, że aż 66% respondentów chciałoby wybrać się w podróż kamperem, a jedynie 15% z nich ma taką przygodę już za sobą.

Cztery kąty na czterech kółkach

Nocleg na czterech kółkach daje niebywałą swobodę podczas podróży. Nie odpowiada Ci widok z okna? Chcesz spontanicznie zmienić plan podróży? Z kamperem to nic trudnego. Daleką podróż zdecydowanie łatwiej zaplanować, jeśli wiesz że w każdej chwili możesz ją dostosować pod swoje aktualne potrzeby, bez konieczności martwienia się o nieodwołane rezerwacje, czy kłopotliwe pakowanie po każdym przystanku.

Kampery Łódzkie, nowa marka na rynku wynajmu kamperów, postanowiła pójść o krok dalej i oferuje swoim klientom kompleksową usługę turystyczną, obejmującą nie tylko wynajem samego pojazdu, ale także plan podróży, stworzony przez specjalistów na podstawie dostarczonych wytycznych.

Opracowana w tym celu aplikacja płynnie przeprowadzi nas z miejsca na miejsce, dostarczając przy okazji pomocnych informacji o pobliskich atrakcjach, czy dostępności obiektów.

 

Nie tylko plan podróży

Nawet najlepszy plan podróży nie będzie cieszył, jeśli trafimy na nieodpowiedni kamper. W ofercie marki Kampery Łódzkie znajdują się aż cztery nowe, doskonale wyposażone pojazdy: pięcioosobowa półintegra Benimar Tessoro 495 UP, pięcioosobowa alkowa Roller Team Kronos 290 z automatyczną skrzynią biegów, sześcioosobowa alkowa Nobel Art A-9000 Elegance i niezwykle popularny i stylowy Volkswagen Grand California 600, czyli czteroosobowy kampervan w automacie. Wszystkie pojazdy są całoroczne, wyposażone m.in. w ogrzewanie postojowe, co pozwala cieszyć się nimi również zimą.

Bez względu na to, czy marzy się Wam sylwester w górach, czy letni objazd po wybrzeżu, z pewnością w ofercie licznych pojazdów na wynajem znajdziecie idealny dla siebie kamper. A jeśli dodać do tego stworzony przez Kampery Łódzkie plan podróży – otrzymamy niezapomnianą przygodę szytą na miarę. To jak, widzimy się na campingu?

Red. Anna Kot

You may also like