Biznes Wiadomości

Narodowy Sport Polaków 2021

W dobie pandemii, gdzie marazm jest wszechobecny, społeczeństwo ma coraz mniej bodźców do pozytywnego nastawienia i działania, potrzebne są silne emocje, dobre nastawienie i wzbudzenie chęci walki, również o codzienne życie.

Tenis, piłka nożna wszechobecna w mediach, powoli odsłania miejsce na potężnego gracza, sporty walki w innowacyjnej formule.

Takie właśnie możliwości, stwarza dyscyplina boks i MMA na poziomie Narodowym. Polscy reprezentanci, którzy mierzą się na ringu z zagranicznymi gigantami. Jak pisaliśmy w artyklule dot. sportowej potęgi MMA, sporty walki w Polsce, stają się coraz bardziej ekskluzywnym i pożądanym obszarem biznesowym. Wartość rynku reklamowego MMA i Boks, rośnie w spektakularnym tempie.

Co przyniesie sportowy rok 2021?

Sport, zawsze wzbudzał emocje, jednak obecne czasy gloryfikują najsilniejsze bodźce wizualne oraz rywalizację na poziomie Narodowym.

Coraz bardziej popularną rozrywką są sporty walki, które w ostatnim czasie są wszechobecne w telewizji, mediach oraz na eventach.

Siła, moc, potęga a co najważniejsze rywalizacja na najwyższym poziomie, w tym również w zakresie realizacji telewizyjnej– mówi Aleksandra Fajęcka, ekspert ds. mediów i marketingu, Prezes Zarządu Grupy AFA MEDIA.

Potrzebujemy zdolnych, reprezentacyjnych, medialnych bokserów, zawodników MMA, którzy będą reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej– dodaje.

W roku 2021 przewidzianych jest 16 gal na poziomie narodowym, emitowanych w telewizji Polsat, Polsat Sport, organizatorem jest Babilon MMA, Marka która znana jest na rynku od lat, jednak wg. analityków i ekspertów ds. sponsoringu sportowego, zwieńczenie sukcesu ma nastąpić właśnie teraz w 2021 roku.

2020.12.05
Polsat Boxing Night
fot. Bartłomiej Zborowski

Poprzez opracowanie planu aktywności sportowej, marketingowej, biznesowej na rok 2021 dajemy możliwość osiągnięcia najwyższego stopnia promocji naszych zawodników. Chcemy zintensyfikować działania i stać się międzynarodową federacją, rozpoznawalną przez każdego- mówi Tomasz Babiloński, współzałożyciel Marki. 

Babilon MMA zarządzany jest przez dwóch topowych biznesmenów Tomasza Babilońskiego, założyciela, Członka zarządu ds. Promocji Sportu oraz Przemysława Kroka współzałożyciela oraz Członka Zarządu ds. Rozwoju Biznesu.

Wg. Badań, MMA i Boks w ciągu najbliższych kilku lat, będzie w czołówce sportów w Polsce. Zawodnicy na światowym poziomie, entourage związany z eventami i nieszablonowe podejście do wydarzeń, powoduje, że ten rynek jest niezwykle atrakcyjny nie tylko dla sponsorów ale również dla branży telewizyjnej, sportowej, rozrywkowej, a przede wszystkim dla kibiców oraz widzów, których liczba cyklicznie będzie się zwiększać.

W 2021 roku, na dużym ekranie pojawi się dramat psychologiczny dotyczący świata boksu, programy typu reality, a także dwunasto odcinkowy serial zrealizowany na faktach, prezentujący spektakularne życie, jednego z najlepszych polskich bokserów.

2020.12.05
Polsat Boxing Night
fot. Bartłomiej Zborowski

2020.12.05
Polsat Boxing Night
fot. Bartłomiej Zborowski

zdjęcia: Archiwum Babilon MMA

You may also like