Biznes Gospodarka Informacje Wiadomości

Ruszyły kolejne sklepy NEONET. drugi produkt AGD do zabudowy 50% taniej

Neonet to polska sieć detaliczna z Wrocławia mająca w ofercie sprzęt komputerowy i konsole, RTV i AGD, telefony komórkowe, tablety, sprzęt i akcesoria fotograficzne, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego oraz usługi towarzyszące. Posiada około 256 sklepów rozlokowanych na terenie całej Polski i cały czas się rozwija. 

Powstanie sieci detalicznej Neonet wiąże z osobą Marka Majewskiego, który po ukończeniu studiów ekonomicznych, w roku 1990 roku otworzył na Dolnym Śląsku jednoosobową hurtownię RTV AGD. Cztery lata później razem kupił spółkę D and D, którą jeszcze w 1994 roku przemianował na Firmę Handlową M and M.

W 2003 roku Marek Majewski założył Neonet, osiągając w tym samym roku obrót w wysokości 170 mln zł.

Szybki rozwój sieci spowodował, że już w 2005 roku zatrudniała ona około 800 osób, a obroty wzrosły do 450 mln zł. W tym samym roku spółka planowała wejść na warszawską Giełdę Papierów Wartościowych. Na koniec roku 2006 obroty spółki osiągnęły wartość 634 mln zł, w czym zysk netto wyniósł 7,3 mln zł. W roku 2007 Neonet posiadał sieć 120 placówek własnych i 220 jednostek franczyzowych.

 

W 2009 roku Neonet uruchomił wizerunkową kampanię telewizyjną oraz billboardową z hasłem „U nas najdroższy jest Klient”.

Obecnie, cyklicznie otwierane są nowe sklepy NEONET. Kolejny, został otwarty wczoraj w Krotoszynie na ulicy Kobylińska 1.

Promocja to: drugi produkt AGD do zabudowy 50% taniej i wiele innych promocji! >>>Szczegóły

You may also like