W minioną sobotę na deskach Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana odbyła się wyjątkowa i spektakularna Gala Graduacji Absolwentów Collegium Humanum, której towarzyszyły emocje, wzruszenia i niezapomniane momenty.

Podczas tego wydarzenia, które przyciągnęło uwagę licznej publiczności, JM Rektor Collegium Humanum, Konsul Honorowy Republiki Uzbekistanu, prof. dr hab. Paweł Czarnecki, Dr. h.c., wręczył Złoty Medal Sukcesu legendzie polskiej muzyki – Irenie Santor oraz Prezesowi i założycielowi Grupy Tubądzin S.A. Andrzejowi Wodzyńskiemu. 

Wydarzenie swoją obecnością zaszczycili reprezentanci biznesu, organizacji rządowych, społecznych i goście rektorzy z Polski, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii i Węgier. W uroczystości wzięli udział min. Andrzej Kraśnicki – Prezes PKOl, Ryszard Czarnecki Europoseł, Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska, JE Pan Bakhrom Babaev, Ambasador Republiki Uzbekistanu w RP oraz wielu innych.

Gala, prowadzona przez utalentowanego Aleksandra Sikorę, była nie tylko symbolicznym zakończeniem studiów dla absolwentów Collegium Humanum ale również okazją do uhonorowania wybitnych postaci, które wniosły nieoceniony wkład w rozwój Uczelni.

Od lewej: Irena Santor, JM Rektor Collegium Humanum, Konsul Honorowy Republiki Uzbekistanu, prof. dr hab. Paweł Czarnecki, Dr. h.c.

Jednym z najważniejszych momentów wieczoru było nadanie Złotego Medalu Sukcesu Irenie Santor.

Legenda polskiej muzyki, która swoim talentem i charakterystycznym głosem zdobyła serca milionów słuchaczy zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, została uhonorowana za swoje wybitne osiągnięcia artystyczne oraz wkład w promocję polskiej kultury i muzyki.

To wyjątkowe wyróżnienie było nie tylko zasłużonym uznaniem dla jej talentu, ale również podziękowaniem za nieustanne inspiracje, jakie przynosi publiczności na przestrzeni wielu lat.

 

 

Podczas uroczystej Gali, której atmosferę dopełniały wyjątkowe aranżacje i widowiskowe efekty scenograficzne, JM Rektor Collegium Humanum, Konsul Honorowy Republiki Uzbekistanu, prof. dr hab. Paweł Czarnecki, Dr. h.c., osobiście wręczył dyplomy Absolwentom prestiżowych studiów podyplomowych, takich jak Executive Master of Business Administration (MBA) i Doctor of Business Administration (DBA).

To ważne wyróżnienie stanowiło kulminacyjny moment ich długiego i żmudnego procesu nauki, oraz nagrodę za ich zaangażowanie i wysiłek w osiągnięciu kolejnego etapu rozwoju zawodowego.

 

Gala Absolwentów Collegium Humanum stanowiła nie tylko ważne wydarzenie dla absolwentów, ale też dla całej społeczności Collegium Humanum.

Podczas uroczystości nastąpiło również powołanie Małgorzaty Kotarskiej-Lemańskiej, Dyrektora Zarządzającego Fundacji Centrum Rozwoju Medycyny do Konwentu Collegium Humanum.

Podczas tego niezapomnianego wydarzenia, publiczność miała okazję cieszyć się występami dwóch utalentowanych artystów.

 

Wiktor Kowalski zaprezentował utwory nagrodzonej Ireny Santor, wnosząc swoją własną interpretację i pasję do ich wykonania. Jego głos oczarował widownię, przenosząc ich w świat pięknej muzyki i emocji.

Następnie na scenie pojawił się Sławek Uniatowski, który swoim wyjątkowym talentem wokalnym wcielił się w repertuar Zbigniewa Wodeckiego. Wykonując niezapomniane utwory tego wybitnego artysty. Sławomir Uniatowski przekazał publiczności nie tylko emocje, ale również szacunek i hołd dla jego twórczości. Jego występ był pełen pasji i oddania, co w połączeniu z niezwykłą techniką wokalną, zachwyciło wszystkich obecnych.

Od lewej: Sławek Uniatowski, Wiktor Kowalski

Wielkim finałem wieczoru był wykonany przez Sławka Uniatowskiego utwór „We Are The Champions”. Ta ikoniczna piosenka grupy Queen, będąca hymnem sukcesu i determinacji, dopełniła atmosferę galowej ceremonii i przypomniała wszystkim absolwentom o ich niezwykłych osiągnięciach i zdolnościach, które sprawiły, że zasłużyli na miano absolwentów Collegium Humanum.

Cała Gala Graduacji Absolwentów Collegium Humanum była nie tylko okazją do celebracji, ale również dowodem na to, że edukacja i pasja mogą prowadzić do osiągnięcia wielkich sukcesów. Wydarzenie to na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, stanowiąc inspirację i motywację dla kolejnych pokoleń absolwentów Collegium Humanum.

Źródło: Archiwum Collegium Humanum

Źródło: Przeambitni.pl

You may also like