Już w najbliższą niedzielę 5.06 b.r., w Stajni WEX, odbędzie się wyjątkowy piknik charytatywny. Impreza ma na celu zebranie funduszy na leczenie małej Zoji, która urodziła się z jedną z najrzadszych i najcięższych wad genetycznych – zespołem Aperta.

Piknik to niesamowite wydarzenie nie tylko dla dzieci ale również ich rodziców. Liczne atrakcje, pokaz mody, występy, loterie.. to niezapomniany czas , w którym wezmą udział mieszkańcy z całej Warszawy i okolic.

Atrakcje 

Pokaz Mody znanej projektantki Ewy Piorun, która zaprezentuje swoje stronę na tegorocznych MISS, przejażdżki końmi, zwiedzanie stajni, loterie z zabawkami i atrakcyjnymi voucherami, malowanie buziek, kolorowe warkoczyki,  alpaki, zajęcia z glina, tor survivalowy dla dzieci, przejażdżki motocyklami, strzelanie z łuku, Tabata, pokaz straży pożarnej, zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, Stoisko z badaniem wzroku, stoisko z sadzonkami duże stoiska gastronomiczne – grill, pajdy ze smalcem, ciasta, hotdog, wata cukrowa, popcorn, lody, grochowka.

Wszystko po to aby pomóc małej Zoji.

Wada uszkodziła także serce, kręgosłup i wzrok. Niestety potrzebne są skomplikowane operacje główki – w tym LeFort lll, podniebienia i stała rehabilitacja. Kiedy mózg Zoi przestanie mieć miejsce w zarastającej czaszce umrze, a wraz z nim Zoja.

Zbliżamy się do magicznej daty 9 lat i wtedy środkowe piętro twarzoczaszki Zojki musi być wyciągnięte, gdyż ma niebezpieczne bezdechy.

www.siepomaga.pl/dla-zoi – tu pięknie jest opisana nasza historia

Plan pikniku rodzinnego

5 czerwca 2022 w godz. 12-18

Patronat 

Prezydent Miasta Otwocka

Burmistrz Miasta Józefowa

Starostwo Powiatowe w Otwocku

Patronat medialny – Linia Otwocka

You may also like