Biznes Finanse Gospodarka Informacje Marketing/Reklama Wiadomości

AFA MEDIA z kontraktem na europejską obsługę marketingową izraelskiego gracza ICL

AFA MEDIA z kontraktem na europejską obsługę marketingową izraelskiego gracza ICL. 

AFA MEDIA szeroka sieć reklamowa, innowacyjna agencja mobile marketingu, podpisała kontrakt na europejską obsługę marketingową izraelskiego podmiotu ICL.

ICL jest światowym koncernem specjalizującym się w produkcji nawozów oraz specjalistycznej chemii przemysłowej, składnikach mineralnych, zaspokajając istotne potrzeby, w trzech segmentach: rolnictwa, żywności i materiałów przemysłowych, zatrudniającym ponad 13 000 pracowników na sześciu kontynentach.

„To ogromna nobilitacja, że jako Grupa AFA będziemy mieć możliwość realizacji wysoko zaawansowanego projektu marketingowego dla tak prestiżowej marki, globalnego gracza jakim jest ICL. Niezaprzeczalnie jest to duże wyzwanie i jednocześnie ogromna szansa na rozwój spółki na arenie międzynarodowej” – powiedziała Aleksandra Fajęcka, prezes zarządu Grupy AFA MEDIA. 

ICL działa globalnie będąc wspieranym przesz światowych dystrybutorów i dostawców. Kopalnie i zakłady produkcyjne znajdują się w Izraelu, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Chinach, zatrudniając około 13000 osób na całym świecie.

Tym co wyróżnia ICL jest bezpośredni dostęp do złóż minerałów, ciągle poszerzana gama produktów, zintegrowana produkcja, obecność na światowych rynkach, sprawna logistyka i profesjonalna obsługa klientów. Firma produkuje około jednej trzeciej światowego bromu i jest szóstym co do wielkości producentem potażu na świecie, także jednym z wiodących dostawców czystego kwasu fosforowego.

Każdego roku ICL inwestuje znaqczne zasoby w opracowywanie rozwiązań technologicznych dla trzech rynków zbytu, które uwzględniają zdrowie publiczne, środowisko, jakość powietrza, zasoby wodne i grunty. W ramach prowadzonej odpowiedzialności społecznej zakłady pracy ICL są w pełni zintegrowane ze strukturą gospodarczą i społeczną regionów, w których się mieszczą.

AFA MEDIA, tworzy koncepcje marketingowe, sprzedażowe, działania SEO, aplikacje mobilne oraz realizuje kampanie mobilne z zakresu mobile i digital marketingu.

ICL jest grupą kapitałową, której akcje są notowane na giłdach w Nowym Jorku (NYSE) i Tel Awiwie (TASE). Udziałowcami ICL jest Israel Corp. (45,93%) i udziałowcy indywidualni (54,07%).

Źródło: ICL

AFA Media: afamedia.pl

You may also like