Biznes Wiadomości

Kocham To Dbam. Rzetelność i Wiarygodność, tego chcemy w ubezpieczeniach

Kocham To Dbam. Rzetelność i Wiarygodność, tego chcemy w ubezpieczeniach

Kocham To Dbam, to nowatorski, ogólnopolski program ubezpieczeniowy. Portal, opracowany w taki sposób, aby zaprezentować atrybuty ubezpieczeń, a jednocześnie zachęcić do ich kupowania. Aplikacja to innowacyjna gra miejska, którą medialnie prowadzi Filip Chajzer. Wiele znanych osób przyłącza się do Akcji.

Kim jest założyciel?

Anna Salij- Kaczkowska, twórca, Prezes Zarządu Spółki Kocham To Dbam oraz Szkolnej Agencji Ubezpieczeniowej z wykształcenia matematyk, wieloletni koordynator Projektów unijnych dla edukacji. Całe życie związana jest z oświata, już od pokoleń. Zna więc jej problemy, przede wszystkim z punktu widzenia rodziców i nauczycieli.

W 2014 roku, zaraz po urodzeniu dzieci, zmieniła wszystko w swoim życiu. Ponieważ doskonale znała branżę oświatową jak i ubezpieczeniową, z racji pracy zawodowej jej męża, postanowiła zintegrować te obszary.

Zapragnęła stworzyć ofertę jakiej nie było do tej pory, inną niż wszystkie. Zarówno po kątem produktowym jak i marketingowym.

TAKĄ, KTÓRA SŁUŻYĆ BĘDZIE KAŻDEMU RODZICOWI.  Ofertę skierowaną do rodziców, ale i pracowników oświaty. Top of the TOP.

Do projektu zaprosiła znane, ubezpieczeniowe Marki- Partnerów Unilink SA i SIGNAL IDUNA Polska T.U. S.A., a cały projekt od strony marketingowej opracowała Grupa Medialna AFA MEDIA.

Czym jest „Kocham To Dbam”? Jak powstało?

Kochając kogoś staramy się o niego dbać. Zapewniamy mu bezpieczeństwo, chronimy. Nie zawsze jednak pamiętamy o ubezpieczeniach albo nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo są one ważne w dzisiejszych czasach.

Mam dwójkę dzieci i nie wyobrażam sobie nie mieć ubezpieczenia. Pracując jako matematyk, analitycznie podeszłam do sprawy. Przejrzałam wszystkie oferty dostępne na rynku i doszłam do wniosku, że nie ma oferty która naprawdę w każdym stopniu spełni oczekiwania. Wykupiłam więc trzy polisy, każdą w innym towarzystwie ubezpieczeń, tak aby mieć pakiet najlepszy.

Po jakimś czasie stwierdziłam, że skoro nie ma ubezpieczenia, które naprawdę będzie wiarygodne, rzetelne, będzie spełniać wszystkie wymagania, to ja je stworzę. Najpierw powstała Szkolna Agencja Ubezpieczeniowa, teraz Kocham to Dbam.

Szkolna Agencja Ubezpieczeniowa to chyba ogromny sukces sprzedażowy?

W ciągu roku ubezpieczamy setki tysięcy osób, w tym dzieci. Tak to sukces biznesowy, jednak wynikający z tego, że nie wciskaliśmy nikomu przysłowiowego ”bubla”, a oferowaliśmy produkt stworzony od serca, przeze mnie, coś co sama mogłabym kupić i być w stu procentach zadowolona.

Stąd nowy projekt, pochodzący z miłości do naszych dzieci. Kocham To Dbam.

Razem z moimi Partnerami, wspólnie tworzymy oferty, które charakteryzują się obszernym spektrum ochrony i szerokimi zakresami ubezpieczenia. TOP OF THE TOP.

Co daje ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży?

Płacimy trzydzieści kilka złotych za ROK, a daje nam to komfort, bezpieczeństwo w sytuacjach i tak już stresowych. Koszt rehabilitacji czy operacji są ogromne. Często uświadamiamy sobie jak wiele korzyści płynie z ubezpieczenia NNW, jak jest już za późno i nasza pociecha po złamaniu ręki czy nogi, potrzebuje kosztownej, długotrwałej rehabilitacji, w państwowej służbie zdrowia, najczęściej wyznaczonej za wiele miesięcy od wypisania ze szpitala.

Jeśli dziecko złamie nogę, oczywistym jest, że jedziemy do szpitala. Jednak niestety rehabilitacja po wypadku, może być bardzo długa i kosztowana. Dodatkowo, ubezpieczenie jest po to abym mogła skorzystać z prywatnej służby zdrowia, od już. Nie czekać zbyt długo, co niestety jest standardem. Chcemy zapewnić ubezpieczonym natychmiastową pomoc, bez zbędnego oczekiwania, często trwającego klika tygodni, miesięcy czy nawet lat.

Skąd pomysł na nową firmę, akcję?

Chciałam stworzyć gwarant bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Zaprosiłam do wspólnego działania najlepszych, Unilink, Signal Iduna. To naprawdę gwarancja, którą zapewniają potężne firmy ubezpieczeniowe, po to aby uświadomić Polaków, jak bardzo ważne są kwestie zabezpieczenia naszych dzieci. One same tego nie zrobią, a my musimy wiedzieć po co i dlaczego powinniśmy je ubezpieczyć.

Czym oferta wyróżnia się na rynku?

Fot. Piotr Ambroziak

Ubezpieczenie dostępne jest na stronie Ogólnopolskiego Programu Bezpieczeństwa KochamToDbam. Poprzez szybki zakup online lub kontakt z dedykowanym agentem.

KAŻDY kto wykupi ubezpieczenie, otrzyma polisę, Paszport Bezpieczeństwa wraz z mapą bezpiecznych szkół w Polsce oraz zaproszenie na wyjątkowy event Kocham To Dbam organizowany w różnych miastach w Polsce.

Każde dziecko pozna tajniki bezpieczeństwa i będzie poszukiwać skarbów w swoim mieście i to w entourage’u znanych gwiazd.

NNW to ubezpieczenie dedykowane dla dzieci i młodzieży, m.in. obejmuje ubezpieczenie od złamań, zwichnięć, urazu wskutek nieszczęśliwego wypadku, ran skóry, wstrząśnienia mózgu. Zabezpiecza Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz choroby. Gwarantuje zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji i naprawdę wiele innych. To niezwykle ważne w dzisiejszym, szalonym świecie.

Jeśli chodzi o najważniejsze wyróżniki ubezpieczenia to?

Wymienię te najważniejsze, bo naprawdę w pakiecie mamy ich wiele:

Wysokie świadczenia z tytułu uszczerbku na zdrowiu

Wypłaty za pobyt w szpitalu od 1 dnia pobytu – w tym COVID

OCHRONA 24H/DOBĘ w szkole, domu, na wakacjach. Wszędzie

Ochrona dla sportowców

Minimum formalności przy wypłaty świadczeń

Zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji

Zwrot kosztów stomatologicznych

Pomoc psychologa, korepetycje

Pakiet Dziecko w sieci to hit 2021 roku!

I wiele innych

Nie boimy się porównań. Jesteśmy pewni tego, co robimy. Zachęcamy do analizy wszystkich dostępnych na rynku ofert i skonfrontowania ich z naszymi propozycjami. Bo ja, Anna Salij- Kaczkowska wiem, że są NAJLEPSZE.

You may also like