Biznes Edukacja Eventy Geolokalizacja Gospodarka Informacje Lifestyle Rozrywka Wiadomości

Otwarcie sezonu na torze wyścigów Konnych. Moda, gwiazdy i stylizacje 2023

W ubiegłą sobotę, tj. 22 kwietnia, na torze wyścigów konnych Służewiec w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie sezonu 2023. Był to moment bardzo wyczekiwany przez miłośników wyścigów konnych, którzy z utęsknieniem czekali na powrót do normalności po pandemii.

Otwarcie sezonu na Służewcu było również okazją do spotkania dla wielu pasjonatów wyścigów konnych, reprezentantów biznesu czy celebrytów. Na trybunach zebrało się wiele osób, które przybyły z różnych zakątków Polski, aby wspólnie przeżyć niezapomniane chwile. Dla wielu z nich wyścigi konne to nie tylko sport, ale także sposób spędzania wolnego czasu i integracji z innymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Największą uwagę, tuż po koniach oczywiście, przyciągały damskie i męskie stylizacje

Moda na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie jest coraz mocniej widoczna. To nie tylko piękne kreacje szykowane niejednokrotnie na ten dzień, ale również jakże ważne dodatki, jakimi są kapelusze i fascynatory.

Nie mogło więc ich zabraknąć podczas otwarcia sezonu na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Na otwarcie sezonu na Torze Wyścigów Konnych Służewie czekają wszyscy miłośnicy gonitw końskich. Jednak jak się okazuje, dla miłośników mody również jest to ważny dzień w kalendarzu. Mogą wówczas wystylizować się modnie, ale co najważniejsze, to jest dzień, w którym coraz więcej osób chętnie sięga po kapelusze i fascynatory.

Podczas otwarcia sezonu na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie było niesamowicie kolorowo.

Panie puściły wodze fantazji i do swoich stylizacji dobrały piękne fascynatory i kapelusze. Pogoda niewątpliwie sprzyjała modowemu szaleństwu.

By wyjść paniom i panom naprzeciw, Damosfera stworzyła na Torze Wyścigów Konnych Służewiec Strefę mody wyścigowej, w której można było zaczerpnąć garść inspiracji, oglądając niezwykłe projekty modystek i projektantek, a także posłuchać ich podpowiedzi, w czym nam będzie najlepiej.

Niezwykłą chwilą dla wszystkich miłośników mody, było spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską — ikoną stylu, mody i elegancji, która z nieskrywaną radością mierzyła proponowane jej nakrycia głowy, a także podpisywała „Magazyn eleganckiej mody wyścigowej”, w której znalazł się wywiad z nią.

Warto podkreślić, że wyścigi konne to nie tylko emocje, ale także biznes. Właściciele koni, trenerzy i jeźdźcy z całego kraju przyjeżdżają na Służewiec, aby walczyć o prestiżowe nagrody i zyskać rozgłos. To także okazja dla firm z branży turystycznej i rozrywkowej, aby wypromować swoje usługi i produkty.

 

 

Podsumowując, otwarcie sezonu na torze wyścigów konnych Służewiec było nie tylko sportowym, ale także kulturalnym i biznesowym wydarzeniem. Dla miłośników wyścigów konnych był to moment, na który czekali z niecierpliwością, a dla zawodników i właścicieli koni – szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności i zdobycie prestiżowych nagród. Mamy nadzieję, że sezon 2023 przyniesie jeszcze więcej emocji i wrażeń, a także wiele ciekawych stylizacji 🙂

Zdjęcia Weronika Gwardys

Info: K. Motylewska

 

You may also like