Bez kategorii Edukacja Gospodarka Opinie i Wywiady Wiadomości

PolandGo Prezentuje: Polskie firmy 2022; Stolarstwo AVEREN

POLANDGO prezentuje

Nowy cykl prezentacji biznesowych. Przedstawiamy młodych, prężnych i rozwijających się Polaków czyli startupy 2022.

Produkty z drewna od lat cieszą się gigantycznym zainteresowaniem, jednak obecnie mimo inflacji, wojny w Ukrainie, popyt na usługi stolarskie jest coraz większy. Zamawiając szafy, kuchnie, meble na wymiar, musimy mieć świadomość, że zmuszeni będziemy czekać na produkt nawet do 3-3,5 miesiąca.

Robiąc research firm stolarskich, natknęliśmy się na firmę, która przyjmuje zamówienia, a czas realizacji na przykład kuchni to tylko trzy tygodnie. Szybkie odpowiedzi na zadawane pytania, miły, kulturalny sposób komunikacji, bardzo przystępne ceny, rodzinna inwestycja i szybki czas realizacji produktów stolarskich. Przedstawiamy WAM Damiana Tatarę, czyli producenta mebli drewnianych, właściciela firmy AVEREN.

„Stolarstwo mam we krwi. Mój ojciec zajmował się realizacją mebli, od dziecka przyglądałem się w jaki sposób je tworzy, czasem wymyśla, buduje i montuje u klientów. Jeździłem na pomiary, przyglądałem się uważnie. Nie widziałam innej możliwości, musiałem przejąć biznes. Wiedziałem, że tworzymy z pasją i zaangażowaniem”

– mówi Damian Tatara, właściciel firmy AVEREN. 

AVEREN to firma rodzinna, którą reprezentuje syn Damian Tatara i pomagający oraz doradzający ojciec- Sławomir Tatara. Meble, produkowane są z najwyższych materiałów i dopasowywane do potrzeb klienta.

 

„Mamy zamówienia na meble wysyłane do Francji, Anglii, a nawet Wielkiej Brytanii. Nie przypuszczaliśmy, że to będzie tak ogromny sukces”– dodaje Tatara.

„W przyszłym roku planujemy prezentację naszych usług w innych krajach takich jak Niemcy, Holandia czy Szwajcaria. Mamy nadzieję, że nasza pasja połączona z talentem, przełoży się na rozwój biznesu”– mówi właściciel firmy.

Rozwój firmy to przede wszystkim zaangażowanie, pomysł na produkty, ich dystrybucję i najważniejsze pasja. Jeśli więc tworzymy z zamiłowania, dodajmy element marketingowy i cieszmy się z naszego biznesu.

 

You may also like