Biznes Informatyka/IT/Grafika Nowe Technologie Wiadomości

Polska Technologiczna czyli działania GovTech na skalę międzynarodową

Polski Rząd, niezwykle mocno fokusuje się na rozwoju nowych technologii, innowacji. Przedsiębiorcy, reprezentujący właśnie ten obszar mają szerokie spektrum możliwości, zarówno edukacyjnych jak i biznesowych.

Program GovTech Polska zakłada, że każda firma z branży technologicznej może współpracować z administracją państwową. Liczyć ma się pomysł, innowacja a nie – jak miało to miejsce do niedawna, wielkość przedsiębiorstwa, wpłaty wadium czy inne trudne do spełnienia kwestie formalne.

Cyklicznie z adresu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, przedsiębiorcy z obszaru nowych technologii, IT, którzy zapisali się do newslettera, otrzymują powiadomienia o nowych webinarach, konkursach dzięki którym czekają na nich nagrody w postaci znacznych sum pieniężnych.

Wszystko po to aby zebrać i zintegrować branżę technologiczną, w celu tworzenia innowacyjnych rozwiązań dot. sektora administracji publicznej.

Programy GovTech dają możliwość dołączenia do dyskusji na temat innowacji, nowych technologii, są wyzwaniem dla przedsiębiorców, dając im jednocześnie możliwość rozwoju we własnej branży. Większość webinarów, prowadzonych jest w języku angielskim.

Aktualne działania GOVTECH

GovTech Lab Challenges

GovTech Lab Lithuania i GovTech Polska zapraszają do współpracy w zakresie litewskiego sektora publicznego dla innowacyjnych zespołów z Polski. Do zagospodarowania branżą tech ma 10 różnych obszarów, będących odpowiedzią na unikalne wyzwania do wdrożenia na Litwie.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Webinar: White Paper on Artificial Intelligence A European approach to excellence and trust – What next?

Ambasada RP w Rzymie przy współpracy z Przedstawicielstwem KE we Włoszech organizuje 22 lipca w godz. 16:00-18:00 webinarium pt. „White Paper on Artificial Intelligence A European approach to excellence and trust – What next?”.
Dyskusja będzie prowadzona w języku angielskim.

Udział w webinarium można zgłosićmailowo: roma.eventipolonia@msz.gov.pl lub telefonicznie: +39 06 362 04 204. Po zgłoszeniu otrzymacie informacje niezbędne do uczestnictwa w spotkaniu.

 

 

 

You may also like