Biznes Gospodarka Wiadomości

Przemysław Krok – Ochrona to za mało. Czas na wersję 5.0

Przemysław Krok – Ochrona to za mało. Czas na wersję 5.0

Firm ochroniarskich na rynku jest wiele. Różnice widoczne są w cenie, obsługiwanym obszarze, wyszkoleniu pracowników, jakości oferowanych usług.. Żyjemy w ciężkich czasach, kiedy z dnia na dzień może zdarzyć się dosłownie wszystko. Kryzys wywołuje w społeczeństwie depresję, nostalgię ale i agresje, która w przełożeniu na masowość może być niezwykle niebezpieczna.

XXI wiek, doprowadził do sytuacji, kiedy trzeba uzbroić się w czujność i zabezpieczać swoje życie, zdrowie i interesy, bo każdy współpracownik może stać się biznesowym wrogiem. To czy możemy komuś zaufać, zależy jedynie od nas, od chęci ryzyka, które jesteśmy w stanie podjąć bądź nie. Najcenniejszą rzeczą, którą możemy komuś podarować jest lojalność i zaufanie. Jednak w dzisiejszych czasach, równie ważne jest zabezpieczenie. W jaki sposób uchronić się można przed zagrożeniami obecnego świata?

Na te pytania odpowie Przemysław Krok- Międzynarodowy Ekspert ds. Bezpieczeństwa, Prezes Grupy Goliat Security, specjalizującej się w obszarze ochrony, zabezpieczeń i zadań specjalnych.  

W czym specjalizuje się Grupa Goliat Security?

Grupa Goliat Security, to zespół światowej klasy specjalistów z zakresu ochrony, bezpieczeństwa, detektywistyki, akcji specjalnych. Inwestujemy w ludzi, ich rozwój, nieustanne podnoszenie kwalifikacji, innowacje technologiczne, dbając o bezpieczeństwo osobiste klientów, ich domów, przedsiębiorstw, eventów, a w ostatnim czasie również działań biznesowych w szerszym znaczeniu.

Oznacza to, że nasze teamy oprócz codziennych zadań w postaci monitoringu, ochrony domów, firm przed włamaniami lub napadami, zabezpieczają również zdrowie i życie klientów podczas spotkań, eventów, wyjazdów, a także strzegą prywatności w obszarze biznesu.

Czy standardowa ochrona już nie wystarczy?

Ochrona w dzisiejszych czasach jest zupełnie czymś innym niż ochrona jeszcze parę lat temu. Technologia rozwinęła się na tyle, że innowacjom uległy również działania przestępców. Wykorzystanie nowych technologii, nowatorskich sprzętów czy niestandardowych sposobów włamywania, okradania czy nawet napadania ludzi to obecnie standard.

To co oferujemy w Grupie Goliat Security to OCHRONA 5.0, innowacja na rynku polskim, standard na międzynarodowym.

Wieloobszarowa integracja ochrony, bezpieczeństwa z wykorzystaniem międzynarodowych specjalistów ds. zagrożeń, bezpieczeństwa.

Czyli konkretnie co ma Pan na myśli?

Wyspecjalizowana kadra to nie tylko ochrona na najwyższym, światowym poziomie, specjaliści ds. pirotechniki, detektywi, eksperci ds. zabezpieczeń czy zadań, misji specjalnych, wyszkolone psy tudzież najnowsze technologicznie sprzęty ale również team fachowców z obszaru prawa, programistyki, IT finansów, tak aby kompleksowo rozwiązywać problemy naszych klientów. Pracujemy z ponad 260 specjalistami z branż, które są niezbędne do realizacji tego typu zleceń.

W obecnym świecie trzeba być niezwykle czujnym, analitycznym, niebezpieczeństwo czai się de facto wszędzie.

Dajemy więc klientom możliwości zabezpieczenia w zakresie ochrony osobistej, domów, biur ale również firmowym, w tym prawnym, informatycznym czy nawet strategicznym.

Kto korzysta z usług Goliat Security? 

Z usług Grupy, korzystają klienci indywidualni, biznesmeni, organizatorzy imprez masowych lub zamkniętych, wydarzeń kulturalnych, biznesowych, telewizyjnych, politycy, przedstawiciele podmiotów zagranicznych.

Naszymi klientami są reprezentanci każdego obszaru, który wymaga zabezpieczeń na najwyższym, światowym poziomie.

W jakim rejonie działa Goliat Security?

Grupa Goliat Security, działa na terenie całej Polski, chroniąc domy, mieszkania, posiadłości. Zakładamy monitoringi, systemy alarmowe, wizyjne w każdym województwie, a nasze patrole są dostępne we wszystkich miastach w Polsce.

Tak samo zresztą w zakresie zaawansowanych usług ds. bezpieczeństwa imprez czy firm.

W roku 2022 wprowadzimy aplikację mobilną Goliat Security 5.0, która umożliwi naszym klientom szybką komunikację z patrolami i oddziałem Goliat Security dedykowanym dla danego miasta.

Czym są zadania specjalne, które realizujecie Państwo?

Zadania specjalne to zaawansowane działania zmierzające do osiągnięcia celu, weryfikacji potencjalnego biznesu, zabezpieczające naszego klienta przed oszustwem, nieuczciwym czynem..

Jesteśmy w stanie realizować projekt Security 5.0, ze względu na posiadane kompetencje w obszarze ochrony, pirotechniki, detektywistyki, prawa, programistki, finansów..

W dzisiejszych czasach bowiem, trzeba zabezpieczać wszystko, nie tylko ludzi, domy ale i biznes- ich interesy.

Dlatego integrujemy usługi na najwyższym poziomie zabezpieczenia, dając komfort życia i pracy na co dzień, ciągle poszerzając nasze kwalifikacje i zaawansowanie technologiczne.

Red. Anna Markowska

You may also like