Biznes Gospodarka Wiadomości

Ruszyły wyprzedaże, zakupy nawet do 90 procent taniej

W całej Polsce ruszyły wyprzedaże ubrań, kosmetyków oraz innych produktów modowo urodowych. Nie jest to jednak peak wyprzedaży. Sezon zakupowy bowiem startuje w połowie listopada i trwa do Świąt. Jednak już teraz, część firm i galerii handlowych, wprowadziła zniżki, których wartość dochodzi nawet do 90 procent. Przyjrzyjmy się uważnie. Co, gdzie możemy kupić i w jakich cenach?

Designer Outlet Gdańsk 

Outlet oferuje tzw. zniżki czwartkowe na markowe ubrania firm: New Balance, Desigual, Tommy Hilfiger, LEVI’S, GUESS i inne. Wartość zniżek od 30-70 procent. Outlet jest niezwykle przyjaźnie położony, zawiera dużą liczbę miejsc parkingowych, restauracje i jest jednym z najlepszych w Trójmieście. Warto więc sprawdzić jakie produkty oferuje

TEFAL Polska 

Dla fanów domowego zacisza, sprzątania tudzież gotowania, czekają wyjątkowe promocje. Drugi produkt za 30% taniej, trzeci za 60 procent taniej lub czwarty produkt za 1 zł. Dodatkowo nowo powstałe sieci stacjonarne oferują patelnie gratis. Wystarczy zrobić zakupy za min 50 zł i zapisać się do klubu.

NEONET

Natomiast dla wszystkich tych, którzy poszukują sprzętów elektronicznych, domowych.. czeka oferta sieci sklepów NEONET. W związku z otwarciami nowych sklepów stacjonarnych, sieć oferuje bony za 100 i 50 zł (dla pierwszych 100 osób), zniżki nawet do 80 procent i kawę dla każdego kto przyjdzie na otwarcie placówki. Dodatkowo, w zależności od miejsca i terminu, klienci mogą liczyć na transport i wniesienie za 1 zł, co przy dużych gabarytach typu pralka jest dosyć istotne.

GALERIA PANORAMA

W Poznaniu natomiast, Galeria Panorama, dla swoich klientek ma niezwykle ciekawą ofertę nie tylko sprzedażową a zdrowotną. W dniu 30 października od 12:00-16:00, odbędzie się darmowa mammografia dla kobiet w wieku 50-69 lat. Badanie odbędzie się w Mammobusie, który pojawi się na parkingu przed galerią. Dla wszystkich pozostałych klientów, czekają promocje nawet do 80 procent w Media Expert, 30% na okulary przeciwsłoneczne, 20% na kurtki i płaszcze.

 

You may also like