Biznes HR Marketing/Reklama Wiadomości

UWAGA! NIE POZWÓL SIĘ ZWOLNIĆ!

UWAGA! NIE POZWÓL SIĘ ZWOLNIĆ! TOP 5 ZASAD NAJLEPSZEGO PRACOWNIKA!

Jesteś pracownikiem?

Zostałeś zwolniony lub obawiasz się zwolnienia? Działaj! Nie bądź bierny, zapoznaj się z pięcioma najważniejszymi zasadami, które spowodują, że w oczach swojego szefa będziesz pożądanym pracownikiem, a to najważniejsze, zwłaszcza w dobie kryzysu.

Opracuj analizę działalności: jak prowadzony jest biznes w porównaniu z konkurencyjnymi firmami. Zweryfikuj stronę internetową, social media, sposób komunikacji z potencjalnym klientem i opracuj propozycję działań sprzedażowych w czasie kryzysu oraz wszystkie opcje, które przychodzą Ci do głowy aby zwiększyć zainteresowanie produktem firmy w której pracujesz, a następnie przedstaw materiał swojemu szefowi.

Zaproponuj nowe możliwości, wdrożenie innowacji, która zwiększy zainteresowanie firmą. Niekoniecznie drogiej. Zastanów się co w Twojej branży może być innowacją, zweryfikuj konkurencję światową i robiąc research znajdź wykonawcę, który nie będzie wysokobudżetowy.

Zaprezentuj się w social mediach, opisując swoje kompetencje, możliwości, osiągnięcia zarówno biznesowe jak i edukacyjne.

Udzielaj się na blogach, stronach branżowych. Prezentuj się jako specjalistą w swoim zakresie o szerokich horyzontach. Doradzaj.

Edukuj się, doszkalaj, zdobywaj nową wiedzę, poszerzaj swoje możliwości, tak aby mieć wiedzę w obszarze Twojej działalności. Oczywiście, jest to znacznie łatwiejsze, jeśli praca sprawia Ci przyjemność i jest to element rozrywki

You may also like