Biznes Wiadomości

Zamknięte Galerie Handlowe, a TY miałeś tam swój biznes?

Zamknięte Galerie Handlowe, a TY miałeś tam swój biznes? Nie szkodzi! Dowiedz się co zrobić, żeby dalej zarabiać!

Od czasu wprowadzenia pandemii, wiele firm musiało przenieść się na pracę zdalną co sprawiło sporo kłopotów i utrudnień. Część przedsiębiorców poradziło sobie z tym wyzwaniem wzorowo, ale nie wszystkim się udało lub ich firma musiała wstrzymać swoją działalność.

Ale czy to konieczne?

W grupie najbardziej dotkniętych kryzysem są małe, najczęściej lokalne usługi takie jak Fryzjerzy, Salony Kosmetyczne, Restauracje, Studia tatuażu, Kluby Fitness ale nie tylko. Również firmy, które sprzedawały swój produkt poprzez interakcję bezpośrednią, mając stanowisko w galeriach handlowych, w obecnej sytuacji obawiają się o dalsze prosperowanie swojego biznesu.

Nie wiemy jak długo jeszcze pozostanie w Polsce stan pandemii i ile czasu potrwa spowolnienie gospodarki. Jednak jesteśmy przekonani, że obecny kryzys może być nowym startem dla wielu przedsiębiorców.

Zweryfikuj dotarcie, grupę targetową

Wykorzystaj kampanie leadowe czyli takie które generuje call center w rozmowie bezpośredniej. Call center mając milionową bazę abonentów, poselekcjonowaną, targetowana zrealizuje najcięższe projekty

Wykorzystaj kampanie display

 

Skorzystaj z nowoczesnych form prezentacji Twojego produktu i rozliczaj się za tzw. Kliki. Adhello, firma z Grupy Afa Media specjalizuje się w realizacji kampanii reklamowych w internecie, posiada 15 mln własnych danych zintegrowanych z bazą SMS, dodatkowo korzystają z zewnętrznych danych dostarczanych przez partnerów. Technologia którą posiada pozwala dotrzeć w kanale online i offline z komunikatem reklamowym do użytkowników w oparciu o ich profil behawioralny, dokładną lokalizację oraz wiele innych zmiennych.

Przeprowadź kampanię SMS lub MMS z prezentacją swojego produktu.

 

Jeśli nie posiadasz własnej bazy kontaktów SMS, którą właśnie teraz mógłbyś wykorzystać, skontaktuj się z agencjami, które realizują tego typu usługi np. AFA Media, Adhello, Polska Press, Netsprint, Adrino, Spicy Mobile czy inne tego typu, specjalistyczne firmy.

Kampanie SMS, Display lub akcje lądowe, czyli stricte sprzedażowe to podstaw marketingu XXI wieku.

Tego typu aktywności, pozwolą Ci reaktywować działalność, która aktualnie została wstrzymana i zagwarantują Ci korzyść sprzedażową.

Wg badania Gemius w ostatnim miesiącu zwiększył się średni czas spędzany na serwisach informacyjnych, sklepach internetowych oraz VOD i streamingi. Znaczny wzrost ilości użytkowników zanotowały również komunikatory które umożliwiają kontakt z bliskimi.

Dużym zainteresowaniem cieszą się usługi home delivery realizowane za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Właśnie dlatego realizacja kampanii display, jest teraz najskuteczniejsza.

Może warto wykorzystać ten potencjał?

Nie każdy jednak wie, jak zabrać się do działania i przeprowadzić tego typu kampanię.

Znaczna część przedsiębiorców do tej pory nie korzystała z kanału online lub korzystała sporadycznie posiadając mniejszą wiedzę na ten temat.

Możliwości płynności finansowej przedsiębiorstw jest wiele np. Fryzjerzy mogą sprzedawać vouchery do wykorzystania w późniejszym okresie, porady online, Siłownie mogą nagrywać treningi do domowych ćwiczeń w ramach obecnego abonamentu, sprzedawać treningi personalne online, Kosmetyczki mogą przygotować pakiety pielęgnacyjne którę mogą dostarczać za pośrednictwem firm kurierskich…

Jeśli jednak, nie do końca wiesz w jaki sposób, możesz reaktywować swój biznes, skorzystaj z bezpłatnego doradztwa specjalistów w zakładce „zgłoś firmę”.

„Każda firma jest inna, jej profil działalności, usługi, stąd zintegrowaliśmy siły w Grupie Adhello i AFA Media tworząc portal do komunikacji z przedsiębiorcami i rynkiem, będący uzupełnieniem dla rządowych propozycji tarczy antykryzysowej. Poland Go wspomoże każdego kto się do nas zgłosi” – mówi Prezes Adhello Jarosław Bielski.

Oczywistym jest, że pewne zadania w obecnym czasie mogą wymagać większego zaangażowania i podjęcia ryzyka ale jesteśmy przekonani, że tylko i wyłącznie aktywne działanie pozwoli pozostać na rynku. Pewnego rodzaju transformacja może nie tylko utrzymać firmę ale wprowadzić na nowy poziom funkcjonowania, a możliwe, że wyprzedzić konkurencję- dodaje.

Oferta PolandGo kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, ze względu na fakt że mniejsze, lokalne firmy mogą potrzebować tej pomocy bardziej. Eksperci realizujący projekt PolandGo, przygotowani są do na doradztwo, komunikację ogólną, lokalną i efektywne, silne kampanie sprzedażowe. Wszystko ustalane jest indywidulanie.

You may also like